Sport

Real Madridi befasohet në fillim të ndeshjes në ‘Santiago Bernabeu’ nga Celta Vigo

Autori: Gazeta inFokus 21:13 | 12 September 2021

Real Madridi dhe Celta Vigo po luajnë aktualisht në kuadër të javës së katërt në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’, skuadra e Celta Vigos e ka befasuar Realin.

Kjo pasi mysafirët kanë kaluar në avantazh në minutën e katërt me golin e realizuar nga Santi Mina./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera