Lajme

Reagon kryetari i Lipjanit pas kapjes së 400 kg drogë

Autori: Gazeta inFokus 14:01 | 18 May 2021

Pas sekuestrimit të një sasie të madhe të drogës në qytetin e Lipjanit, ka reaguar i pari i këtij qyteti, Imri Ahmeti, shkruan Gazeta Infokus.

Ahmeti i ka përgëzuar Policinë dhe akterët e tjerë për këtë aksion.

Në Lipjan është e lehtë të bësh jetë, por nuk është e lehtë të kalosh transit!

p.s I përgëzoj Policinë dhe akterët e tjerë për këtë aksion”, ka shkruar ai./Gazeta Infokus/

Të tjera