Sport

Reagon Ismet Munishi pas debutimit të Thaqit

Autori: Gazeta inFokus 23:56 | 18 November 2020

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, ka reaguar pas debutimit të futbollistit të tij, Armend Thaqi, në ndeshje zyrtare me Kosovën, shkruan Gazeta inFokus.

Munishi, me anë të një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook ka uruar Thaqin për paraqitjen e tij.

“Urime Armend per neve jan 7 minuta te Arta , ne dimë me vlersu dhe jemi mirnjohës” ka shkruar ai.

Më poshtë gjeni postimin e plotë të Munishit./Gazeta inFokus/

Të tjera