Sport

Reagon Ismet Munishi: Jam i fokusuar tek Ballkani

Autori: Gazeta inFokus 15:21 | 13 October 2020

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi ka reaguar pas propozimeve të tifozëve që të marrë drejtimin e kombëtares së Kosovës, shkruan Gazeta inFokus.

Pas humbjeve të një pas njëshme të Kosovës, tifozët ‘Dardan’ filluan të kritikonin trajnerin zvicerian, Bernard Challandes, duke e fajësuar për paraqitjet e dobëta.

E si zëvendësuesi i tij u përmend të jetë Ismet Munishi, që aktualisht është trajner i Ballkanit.

Munishi me anë të një postimi në facebook ka treguar që tani është i fokusuar tek Ballkani, si dhe ka thënë që ndjehet i nderuar nga tifozët për besimin që mund të jetë i duhuri për ta udhëhequr Kosovën.

Më poshtë gjeni postimin e Munishit./Gazeta inFokus/

Të tjera