Lajme

Rashit Qalaj deputet? Nisin urimet në rrjetet sociale

Autori: Gazeta inFokus 22:27 | 20 February 2021

Ish-drejtori i policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, duket se ka siguruar votat e nevojshme për t’u bërë deputet i Kuvendit të Kosovës, shkruan Gazeta Infokus.

Dyshimet për këtë kanë lindur, pasi disa nga miqë të tij e kanë uruar në Facebook.

“Urime deputetë, ju priftë e mbara”, ka shkruar Argjend Tasholli, në një fotografi krah Rashit Qalajt dhe Elmi Reçicës./Gazeta Infokus/

Të tjera