Rozë

Rashel dhe Noizy në një romancë, Ermal Mamaqi zbulon detaje nga udhëtimi në Venecia (Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:59 | 15 May 2017

U përfol shumë për një lidhje të mundshme të reperit Noizy me vajzën sexy Rashel Kolaneci.

Nga udhëtimi i fundit i reperit në Venecia u përfol se u shoqërua nga Rasheli. Ajo është tashmë pjesë e emisionit të Ermal Mamaqit. Moderatori i Xing me sa duket di detaje më shumë për këto thashetheme.

Teksa po shkëmbente batuta me vajzën seksi në emision me temën: Çfarë ndodh nëse sheh në ëndërr dicka. Kur Ermali e pyeti se nëse shihte në ëndërr Noizyn, a ishte e vërtetë që shkon në Venecia,  Rasheli kaloi me njëherë nga kurioziteti në shaka dhe u mundua ta kalonte situatën me të qeshur duke thënë: Kuptimi i saj është se do rrish në Durrës atë ditë.

Kjo batutë e Ermal Mamaqit ka sejellë sërish në vëmendje lidhjen e mundshme mes Rashelës dhe reperit. Për këtë romancë Noizy ka preferuar të mos flasë, ndërsa Rashel kundërshtoi se në Venecia ishte me fmiljen e saj. Se si qëndron e vërteta dhë çfarë di Ermali për këtë vazhdon të mbetet mister. 

Klinika Zhan Mitrev i kërkon Prokurorisë sqarime, e dorëzon një kallëzim penal

Të tjera