Lajme

Raportohet i zhdukur një person në Prishtinë, ishte me vëllain kur u largua e s’u pa më

Autori: Gazeta inFokus 09:07 | 18 May 2024

Është raportuar për një person të zhdukur në Prishtinë që nga 13 maji.

Ankuesi ka thënë në Polici se ishte me vëllain në momentin që ai ishte larguar dhe nuk e ka parë më.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë me vëllain e tij, i njëjti është larguar dhe që nga ajo kohë nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet 24 orësh të Policisë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera