Lajme

Raporti më i fundit i IKSHPK-së: Asnjë i vdekur dhe 19 raste infektimesh të reja

Autori: Islam Morina 15:05 | 24 July 2021

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, ka publikuar raportin e saj 24 orësh mbi situatën me virusin Covid-19, në Kosovë, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas këtij raporti në 24 orët e fundit në vendin tonë nuk ka asnjë rast të vdekjeve nga virusi ndërsa janë evidentuar, 19 raste të reja me Covid./Gazeta Infokus/

Të tjera