Lajme

Ramiz Lladrovci thotë se ndodhën tri lajme të mira, i shkruan katra (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:27 | 29 April 2017

Kryetari i Drenasit, Ramiz LLadrovci, ka folur për tri lajme të mira që kanë ndodhur por në fakt ai i ka përmendur katër.

I pari i Drenasit ka shkruar në Facebook:

Frymë e re në Rajon. Tri lajme të mira, shumë të mira.

Ilir Meta, president, Talat Xhaferi, kryetar i Kuvendit në Maqedoni, Tuzi komunë dhe Mali i zi në NATO. Tjerat dihen!? Urime, urime, urime!!!

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera