Lajme

Ramiz Lladrovci marshon për drejtësi ndaj ish-Krerëve të UÇK-së

Autori: Gazeta inFokus 13:59 | 02 April 2023

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, po merr pjesë në “Marshin për Drejtësi” në sheshin e Prishtinës. Lladrovci shihet me fanelë “Liria ka Emër” në marshin i cili do të nis nga ora 14:00.

Transfero studimet në Universum dhe merr diplomë të fuqizuar nga Universiteti më i madh në SHBA!

Të tjera