Lajme

Rama tregon burimin e energjisë së tij

Autori: Gazeta inFokus 20:32 | 01 December 2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama për të qenë në çdo moment here në spital, herë pranë hoteleve ku janë akomoduar njerëzit të cilët tërmeti i la në qiell të hapur, pa u ndier i lodhur, gjatë gjithë kohës.

Ai është pyetur se ku e merr gjithë energjinë për të tejkaluar situatën pas tërmetit, shkruan gazeta infokus.

Ndërsa kryeministri Rama nuk është përgjigjur gjatë, por vetëm me anë të një fotoje ku mban në duar një fëmijë
“Ja ku e gjej energjinë! Tek Zaho dhe shoqnia e tij”, është përgjigjur Rama./Gazeta inFokus/.

Të tjera