Lajme

Rama nervozohet me mediat, ja reagimi që nuk u pa në TV/FOTO

Autori: Gazeta inFokus 12:36 | 03 May 2017

Gjatë fillimit të takimit Rama-Basha në Presidencë, të pranishme ishin edhe mediat të cilat u përpoqën të marrin pamje nga kjo ky takim i shumëpritur.

Por si duket kjo gjë ka bezdisur kryeministrin Rama i cili u është drejtuar :“Nuk po bëni film, mund të dilni tani”.

Por, ajo që të bie në sy është një detaj që kamerat kanë kapur nga aktorët politikë. Teksa kanë pritur largimin e kamerave, kryeministri Rama, Lulzim Basha dhe Edi Paloka kanë pirë ujë herë pas here.

Duket se këta të fundit kanë qenë në siklet, ndërsa kanë zgjedhur të pijnë ujë në pritje të largimit të kamerave, për të nisur negociatat për zgjidhjen e krizës politike. /albeu.com/

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera