Lajme

Rama iu thotë “Mirëmëngjes”, por komentuesit nuk harrojnë, ja si e urojnë për ditëlindje (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:12 | 04 July 2017

Kryeministri Edi Rama urimin e dites per gjithe shqiptaret e ka bere me pamjet e punimeve nga Benja e Permetit.

“Ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje nga Bënja e Përmetit, e shpallur Qendër Historike në janar të 2017, ku kemi filluar punën tanimë për restaurimin e kishës për të vijuar më tej me rilindjen e vlerave historike e turistike të gjithë zonës,” shkruan Rama.

Komentuesit kane qene shume te vemendshem, pasi poshte postimit i kane shprehur urimet per diten e lindjes.

-Advertisement-

Kryeministri Rama mbush sot 53 vjec dhe kjo ditelindje e gjen pas nje fitore te thelle per nje mandat tjeter qeverises, ku shqiptaret i besuan plot 74 mandate.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe zgjeron shtrirjen në rajon, arrin marrëveshje bashkëpunimi me zinxhirin kroat Plodine

Të tjera