Lajme

Rama: Hapet urgjenca e re polivalente në Spitalin e Ri Qendror në Tiranë

Autori: Gazeta inFokus 15:35 | 27 April 2023

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë të ditur se është hapur urgjenca e re polivalente në Spitalin e Ri Qendror në Tiranë.

Ai, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se ky investim është me standardet më të larta ndërkombëtare dhe me kushte optimale.

“Duke e bërë spitalin e ri plotësisht funksional, si investimi që vulos rilindjen e shëndetësisë shqiptare”, ka thënë Rama.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera