Sport

Rahoveci nuk ndalet, prezanton përforcimi e ri

Autori: Gazeta inFokus 10:02 | 15 January 2020

Skuadra e Rahovecit ka prezantuar edhe përforcimin e ri.

“Vreshtarët”, gjatë ditës së djeshme e kishin paralajmëruar këtë transferim, të cilin atë e cilësuan si “qershia mbi tortë”.

Është Aron Nwankwo i cili ka përforcuar skuadrën e Rahovecit. Nwankwo është 203 cm i gjatë dhe më parë ka luajtur për Kievin e Ukrainës si dhe për Oliveirenses në Portugali.

Ja njoftimi i plotës i Rahovecit:

Të tjera