Sport

Raheemi i shkurtë me trup, por i realizon gol të bukur me kokë Çekisë  

Autori: Gazeta inFokus 21:20 | 22 June 2021

Çekia dhe Anglia po luajnë momentalisht duelin e fundit në Grupin D, në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Wembley Stadium’ në Londër, kombëtarja e Anglisë ka kaluar në avantazh në minutën e 12’.

Golin për ‘Tre Luanët’ e ka realizuar sulmuesi i Manchester Cityt, Raheem Sterling./Gazeta inFokus/

Të tjera