Lajme

Qytetari nga Klina njofton policinë se vëllai ia çmontoi dyert e shtëpisë së përbashkët

Autori: Gazeta inFokus 09:17 | 02 April 2023

Një person në Klinë ka raportuar se vëllai i tij i ka çmontuar dhe dëmtuar dyert e shtëpisë së përbashkët.

I dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“ASGJËSIM APO DËMTIM I PASURISË/ Klinë 31.03.2023-13:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se vëllai i tij i dyshuari mashkull kosovar,  i kishte çmontuar dhe dëmtuar dyert e shtëpisë të cilën e kanë të përbashkët. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.”

 

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera