Sport

Qetë në ‘Camp Nou’, mbyllet pjesa e parë mes Barcelonës dhe Ateltico Madridit

Autori: Gazeta inFokus 17:09 | 08 May 2021

Ka përfunduar pjesa e parë mes Barcelonës dhe Atletico Madridit, duel ky i javës së 35-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Në ndeshjen që po luhet në stadiumin ‘Camp Nou’, pjesa e parë u mbyll pa gola, 0-0./Gazeta inFokus/

Të tjera