Sport

Qesharake: Zëdhënësja e Arbërisë ia “vjedh” Kupën Llapit, reagojnë policia

Autori: Gazeta inFokus 22:07 | 16 May 2021

Zëdhënësja e Arbërisë, Besarta Gashi është bërë hit në rrjetet sociale.

Besarta Gashi në një video qesharake shihet duke hyrë në zyrat e klubit llapjan në një mënyrë duke e “vjedhur” atë.

Pas reagimit të kësaj të fundit, disa policë që ishin prezentë aty reaguan duke e ndalur Gashin.

Ndryshe, Arbëria dhe Llapi u ndeshën sot në Podujevë në takimin që përfundoi 3-2 për skuadrën nga Dobraja e Lipjanit.

Mëposhtë mund të shikoni videon qesharake:

Të tjera