Sport

Qeqa drejtuar Batatinës: Nëse unë s’jam gazetare ti je president bastegji

Autori: Gazeta inFokus 00:45 | 12 April 2021

Gazetarja e njohur kosovar, Qeqa Krelani dhe trajneri i Llapit, Tahir Batatina, kanë pasur një debat të ashpër mes veti në emision ‘Sporti Total’ në KTV, ku kanë analizuar ndeshjet e xhiros së 28-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Gjatë debatit trajneri i Llapit disa herë i ka thënë Krelanit se nuk je gazetare, kurse Qeqa në një moment e ka quajtur Batatinën president bastegji.

“Nëse unë s’jam gazetare ti je president bastegji, ti je president që bën gërdi, ti edhe bastet e tua që e kanë shkatërru futbollin e Kosovës”, është shprehur Krelani./Gazeta inFokus/

LEXO EDHE:E transkriptuar: Qeqa Krelani dhe Tahir Batatina ‘kapen’ keq në studio, kalojnë në ofendime të rënda

Të tjera