Lajme

Qeni kafshon një person në Fushë-Kosovë, pronari shoqërohet në polici

Autori: Gazeta inFokus 09:20 | 25 December 2022

një person i gjinisë mashkullore është sulmuar nga qeni.

Viktima ka pësuar lëndime trupore, ndërsa në polici është shoqëruar pronari i qenNë rrugën “Metush Krasniqi” në Fushë Kosovë it.

Pas intervistimit, i njëjti është liruar.

-Advertisement-

Njoftimi i plotë i policisë:

SHKAKTIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM/ Rr. Metush Krasniqi, Fushë Kosovë 24.12.2022 – 15:15. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është kafshuar nga një qenë pronë e të dyshuarit mashkull kosovar, si pasojë viktima ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor. Lidhur me rastin i dyshuari është shoqëruar në stacion policor dhe pas intervistimit me rekomandim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Rritet për 74 % shitja e policave për sigurimin e sëmundjeve

Të tjera