Lajme

Qeni bie në lumin Lumbardh, qytetari e shpëton

Autori: Gazeta inFokus 12:49 | 17 June 2022

Një qen shihet të ketë rënë në lumin Lumbardh të Prizrenit, por i njëjti është shpëtuar nga një qytetar.

Në një video të publikuar në rrjete sociale shihet se burri e kap për këmbe qenin dhe e shpëton.

Të tjera