Rozë

Qëndresa shfaqet mes luleve, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Autori: Gazeta inFokus 22:50 | 13 August 2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka realizuar një set fotografik.

E mes luleve, Qëndresa shfaqet përrallore.

Të tjera