Rozë

Qëndresa, Labi dhe vajza urojnë Bajramin përmes një fotografie shumë të bukur familjare

Autori: Gazeta inFokus 22:30 | 31 July 2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes një fotografie të bukur, ata kanë uruar festën e Bajramit.

Të tjera