Rozë

Qëndresa e Labit publikon një moment shumë romantik me bashkëshortin e saj

Autori: Gazeta inFokus 21:14 | 14 September 2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një moment romantik me bashkëshortin e saj

Të tjera