Lajme

Qendra Studentore ka një njoftim për studentët

Autori: Gazeta inFokus 15:11 | 30 August 2023

Qendra Studentore në Prishtinë të mërkurën ka njoftuar se konvikti numër 3 do të punojë me recepcion nga data 04.09.2023 deri më 25.09.2023.

Gjithashtu, në njoftimin e kësaj qendre është njoftuar se cilat dokumente janë të nevojshme.

“Janë të nevojshme këto dokumente:

-Advertisement-
  • ID se është student i rregullt i Universitetit të Prishtinës
  • Fletëpagesa për ditët e paguara për banim me Recepcion

Pagesa gjatë banimit më recepcion është 20€

Shpërngulja e studentëve banues me Recepcion nga konvkti nr 3 bëhet me datën 25 shtator 2023 deri në ora 12:00”, thuhet në njoftimin e Qendrës Studentore./Gazeta Infokus/Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Universiteti me i madh publik në SHBA në partneritet me Kolegjin Universum

Të tjera