Rozë

“Qa t’thanë o bir”, Don Xhoni publikon foto me shokun që ia arrestuan

Autori: Gazeta inFokus 17:08 | 16 November 2021

Gazeta pak më parë raportoi se Policia e Kosovës ka arrestuar një person, afër stadiumit të qytetit, saktësisht në rrugën “Tirana”, pasi të njëjtit zyrtarët policorë i gjetën një armë. I dyshuari, në momentin që u kap ishte i shoqëruar në veturë me reperin kosovar, Don Xhonin.

Pas arrestimit të shokut të tij, Festim Strumcakut, reperi Don Xhoni ka publikuar disa fotografi në Instagram.

Në fotografinë e shpërndarë reperi shihet me shokun që ia arrestuan, i cili siç duket është liruar pas intervistimit, teksa ka shkruar “Qa t’than o bir”, duke vendosur edhe dy “emoji” një veturë të policisë dhe një polic.

Të tjera