Rozë

Puthje të zjarrta në Përputhen, Andi puth Jaseminën, Atdheu Sarën

Autori: Gazeta inFokus 23:23 | 21 February 2021

Diçka e pandodhur kurrë më parë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Përputhen Prime.

Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e ‘detyruar’ që të zgjedhë mes dorës së majtë dhe të djathtë.

Jasemina bëri zgjedhjen e gabuar por u surprizua me një puthje në buzë nga Andi.

Nga ana tjetër edhe Atdheu është ngritur dhe i ka dhënë një dhuratë dhe një puthje në buzë, Sarës.

Për të bindur opinionistin Arjan Konomi, djemtë u ngritën edhe një herë për t’i puthur vajzat.

Të tjera