Rozë

Pushimet në Afrikë, Luana shfaqet e zjarrtë në bikine!

Autori: Gazeta inFokus 17:09 | 11 January 2022

Këngëtarja e moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, ka nisur pushimet luksoze.

Ajo është duke shijuar pushimet në Mauritius, një vend në Afrikën Lindore

Minuta më parë ndau një video duke ekspozuar asetet bombastike në bikine.

Si gjithmonë u shfaq atraktive dhe në top formë.

Të tjera