Rozë

Publiku pyet Adrin për afërsinë me Shqipen

Autori: Gazeta inFokus 23:45 | 30 November 2023

Adri ka folur për shoqërinë që e ka krijuar me Shqipen brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ai ka thënë se kurrë nuk e ka menduar ndonjëherë se mund ta ketë shoqe atë.

“Para se të hy në shtëpi Shqipen asnjëherë nuk e kam menduar se do ta kem mike, por tani brenda shtëpisë e kam mike shumë të mirë”, është përgjigjur Adri në një prej pyetjeve të publikut.

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera