Rozë

Publikoi momente intime me Feron, Arbenita pendohet dhe fshin këtë foto

Autori: Gazeta inFokus 11:02 | 17 January 2020

Lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli është ndër më të komentuarat në media dhe gjithçka rreth dyshes pritet me kuriozitet të madh nga publiku.

Herë pas here ata janë përfolur për ndarje, por ka mjaftuar një postim në rrjete sociale që Fero dhe Arbenita të hedhin poshtë çdo aludim, duke treguar se janë ende bashkë.

Vetëm pak orë më parë, modelja ndau në InstaStory-n e saj një foto shumë private me partnerin, ku shfaqej duke i drejtuar atij gjuhën.

Kështu, Arbenita tregoi edhe njëherë se është në krahët e Feros, mirëpo duket se është penduar më pas për këtë veprim.


Modelja direkt e ka fshirë foton e tyre.

Të tjera