Rozë

Publikohet një fotografi e Melindës vite më parë

Autori: Gazeta inFokus 18:42 | 27 April 2022

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, për një kohë të shkurtër është kthyer në një nga personazhet më të pëlqyera në estradë.

Ajo është komentuar në masë të madhe për projektet që ka sjell, e po ashtu edhe për postimet provokuese në Instagram.

Së fundi, “Vipat e Bllokut” kanw postuar njw imazh ku artistja dukej më ndryshe dhe më e dobët në pamje.

Sidoqoftë, nuk është përfolur ndonjëherë për një ndërhyrje në fytyrë apo trup pavarësisht aludimeve në rrjet.

Të tjera