Rozë

Publikohet kënga e re e Luizit

Autori: Gazeta inFokus 09:38 | 04 June 2023

Këngëtari nga Shkodra, Luiz Ejlli, ka publikuar këngën e re me titull “Përjetësisht”.

Për tekstin dhe melodinë është kujdesur Bardhi.

Kënga është produkt i Çelik Lipës.

Me këngën “Përgjithmonë” këngëtari më i përfolur i momentit pritet të thyejë rekorde.

Ai ka vendosur të vijë me një solo, pas bashkëpunimit me  Donald Veshaj, që arriti miliona shikime.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Festa nuk ka përfunduar në Viva FRESH – KULMI I ZBRITJEVE po vazhdon

Të tjera