Lajme

Publikohen pamjet e vrasjes së biznesmenit shqiptar

Autori: Gazeta inFokus 21:43 | 17 November 2021

Del videoja e vrasjes së Marjus Diamanti 37 vjeç, është biznesmeni shqiptar nga Delvina. Marjus Dhiamanti 37 vjeç, është biznesmeni shqiptar nga Delvina që mbeti i vdekur pas atentatit me breshri plumbash mbrëmjen e djeshme në kryeqytetin grek, teksa po qëndronte jashtë karburantit të tij.

Sipas mediave lokale, ishte një makinë në lëvizje ajo që qëlloi në drejtim të Marjusit dhe bashkëpronarit të karburantit, duke e lënë këtë të fundit të plagosur rëndë.

Të tjera