Rozë

Publikohen pamjet e reja nga sherri mes Fifit dhe aktores në ‘Big Brother”

Autori: Gazeta inFokus 23:02 | 24 October 2021

“Big Brother VIP” po vazhdon të sjell momente nga banorët VIP, që po marrin vëmendjen e publikut.

Këngëtarja kosovare, Fifi është bërë personazhi me i përfolur në shtëpinë e “Big Brother Albania VIP”.

Pas prishjes së raporteve me Granit Canën, ajo mbrëmë ka pasur një diskutim me aktoren, Monika Lubonja, ku në një moment debati eskaloi dhe këngëtarja me shkop në dorë i drejtohet aktores duke i bërtitur: “Hec, shko flej gjumë, hec vazhdo po të them”.

Por, pas kësaj ato kanë vazhduar debatin edhe në një pjesë tjetër të shtëpisë, ku janë munduar banorët e tjerë që t’i ulin tensionet mes tyre.

Të tjera