Rozë

Publikohen pamje të rralla të Ronela Hajatit

Autori: Gazeta inFokus 21:14 | 14 June 2022

Një video e publikuar së fundi në rrjetin social TikTok, shfaq si asnjëherë më parë këngëtaren Ronela Hajati, në një moshë fare të re, shkruan Gazeta Infokus.

t

Ajo shihet teksa qëndron në këmbë duke pritur të interpretojë si duket para një jurie vlerësimi.

Ajo që bie në sy në këto pamje është mosha e saj fare e njomë dhe pamja e saj krejtësisht tjetër nga ajo çfarë duket Ronela sot./Gazeta Infokus/

Të tjera