Rozë

Publikohen momente tjera intime të Dagz dhe Einxhel

Autori: Gazeta inFokus 16:42 | 11 January 2022

Çifti më i komentuar për momentin brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, janë Einxhel dhe Dagz.

Pas publikimit të disa momenteve intime nga nata e kaluar në një suitë, video të tjera tani po qarkullojnë në rrjet, shkruan GazetaBlic.

Kjo ka bërë që të ketë reagime të shumta në hapësirën për komente, disa prej të cilëve nuk e kanë pëlqyer këtë veprim.

Dyshja janë shfaqur më të afruar se asnjëherë, kjo ndoshta pasi që të dy janë të nominuar dhe njëri nga ta mundet të eleminohet nga shtëpinë sonte.

Të tjera