Rozë

Publikohen më shumë prapaskena të ‘nxehta’ nga videoklipi i Dafinës, pjesë e të cilit është Arta Nitaj

Autori: Gazeta inFokus 17:42 | 25 October 2021

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar albumin e saj para një muaji.

Ky album i titulluar “Dafinë moj” përmban 14 këngë dhe tashmë Dafina është duke u bërë gati edhe për videoklipe, shkruan GazetaBlic.

Përmes disa fotografive dhe videove në rrjetet sociale, këngëtarja ka zbuluar se shumë shpejt do të sjell klipin e ri pjesë e të cilit është Arta Nitaj.

Ndërsa sot, janë publikuar disa pamje tjera nga prapaskena e këtij klipi ku Dafina shfaqet unike dhe me shumë stil.Më poshtë mund të shihni disa prej tyre.

Të tjera