Lajme

Publicisti shqiptar: Përparim Rama a e fitoi vetë Prishtinën apo në çift?

Autori: Gazeta inFokus 11:34 | 17 November 2021

Gazetari dhe publicisti shqiptar, Andi Bushati, duket se i ka kushtuar vëmendje të veçantë procesit të zgjedhjeve lokale në Kosovë.

Ai ka vënë re një detaj për fituesin e zgjedhjeve në Prishtinë, Përparim Rama, i cili nuk i ka shpëtuar pa e komentuar.

Meqenëse, kryetari në ardhje i Prishtinës, Përparim Rama, po qëndron vazhdimisht pranë bashkëshortes së tij, madje të njëjtën po e përmend dhe falënderon për përkrahje në shumë paraqitje të tij publike, përfshirë këtu edhe në fjalimin e parë të tij pasi u zyrtarizua si fitues.

Bushati me anë të një postimi në Facebook, ka pyetur nëse Rama e ka fituar vetë Prishtinën apo në çift.

Postimi i tij i plotë:

Të tjera