Sport

PSG konfirmon lëndimin e Mbappes, ja sa kohë do të mungoj

Autori: Gazeta inFokus 16:20 | 30 April 2021

Paris Saint German ka kofirmuar lëndimin e sulmuesit, Kylian Mbappe, shkruan Gazeta inFokus.

22 vjeçari pësoi një lëndim të mërkurën në gjysmëfinalen e parë ndaj Manchester Cityt.

Klubi parisien ka njoftuar se francezi do të mungoj vetëm ndeshjen e së shtunës ndaj Lens.

Ndeshja mes PSG-së dhe Lensit luhet nesër në ora 17:00./Gazeta inFokus/

Të tjera