Rozë

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, përgjigjet Linda Halimi

Autori: Gazeta inFokus 14:28 | 08 December 2023

Mbrëmë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku e pyeti Linda Halimin se përse kishte pranuar të flejë në të njëjtin shtrat me Gani Gërminë, duke ditur se ajo është e martuar.

Linda tregoi motivet për veprimin e bërë.

“S’e kam puthur, se kam prekur, ka qenë shtrati i madh dhe kam pranuar për shkak të sfidës së buxhetit”, ka thënë Linda.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera