Rozë

Pse Borës po i vije vapë në pikë të dimrit?

Autori: Gazeta inFokus 21:28 | 25 January 2022

Bora Zemani padyshim që është femra më e komentuar në të gjitha trojet shqiptare.

E bukur dhe e dashur dhe me përplot pozitivitet, ka bërë që ajo të pëlqehet kaq shumë.

Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë disa fotografi me një mbishkrim te cuditshëm.

Në pikë të dimirt, me kapele në kokë dhe e veshur si për dimër, Bora ka habit më mbishkrim.

“Vapë e madhe sot…”- ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Sigurisht, e ka pasur me shaka.

Të tjera