Rozë

Pse Alba dhe Kaderi “Armike” brenda e jashtë shtëpisë?

Autori: Gazeta inFokus 21:05 | 22 February 2024

Duket se Alba dhe Kaderi vijojnë të kenë raporte të ftohta edhe jashtë BBV Kosova. Ato madje as nuk e ndjekin njëra-tjetrën në rrjete sociale.

Dy vajzat së fundmi kanë publikuar të njëjtën këngë në sfond me videot e tyre, me një tekst mjaft thumbues.

Ishte Kaderi që fundmi postoi një video me hitin e Ya Ninës “Baby ma kan inatin, jon t’u t’ndjekin sun t’kapin”.

-Advertisement-

Mirëpo Alba vetëm pak ditë më parë ka postuar të njëjtën këngë në videon e saj, ndaj fansat janë të bindur se ky veprim i Kaderit së fundmi ishte diss për Albën dhe nuk ngurruan ta komentojnë këtë gjë.

Shiko foton:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera