Lajme

Protestuesit i kërcënojnë me jetë deputetët dhe gazetarët (Video)

Autori: Gazeta inFokus 20:05 | 27 April 2017

Kuvendi i Maqedonisë është pushtuar nga protestuesit e ”Të përbashkuar për Maqedoni” të cilët janë duke kërcënuar gazetarët dhe deputetët e shumicës së re parlamentare, shkruan Telegrafi Maqedoni.

 Një protestues është parë duke kërcënuar sigurimin e Kuvendit dhe gazetarët që janë brenda.Gjithashtu, përveç kryetari të LSDM-së janë lënduar edhe disa deputet të shumicës së re parlamentare. /Telegrafi/

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Prince Caffe shpërblen Xhemil Skenderin me veturë “Fiat 500”

Të tjera