Lajme

Prokuroria Speciale sot pranon donacionin nga Ambasada e Britanisë së Madhe

Autori: Gazeta inFokus 07:54 | 23 April 2024

Kryeprokurori i Prokurorisë Speciale, Blerim Isufaj, do të jetë sot nikoqir i ambasadorit të Britanisë së Madhe në Prishtinë, Jonathan Hargreaves.

Aty do të bëhet pranim-dorëzimi i donacionit nga Ambasada Britanike për Prokurorinë Speciale.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera