Lajme

Prognoza e “çuditshme” e Armend Mujës për Zgjedhjet Lokale, ja sa komuna i fiton LVV

Autori: Gazeta inFokus 21:49 | 01 April 2021

Deputeti i Vetëvendosjes, Armend Muja u shpreh i bindur se Lëvizja Vetëvendosje do t’i fitojë 24 komuna në Zgjedhjet Lokale.

Ai nuk hezitoj t’i përmend me emra komunat në të cilat pretendon se do të fitojnë bindshëm duke e nisur atë me kryeqytetin e Kosovës, Prishtinën e duke vazhduar më pas edhe me të gjitha komunat e mëdha të vendit.

“Lëvizja Vetëvendosje, do t’i fitojë të gjitha Komunat e mëdha, përfshirë edhe Komunat e reja të cilat janë në Kosovën e mesme të cilat nuk kanë qenë më herët, unë besojë se do të fitojë në 21 komuna gjithsesi dhe në tri të mëdha,“- u shpreh Muja në “Direkt”

Të tjera