Lajme

Prizrenasi raporton gruan e tij në polici thotë se e rrah vazhdimisht

Autori: Gazeta inFokus 09:44 | 27 May 2021

Një burrë nga Prizreni ka raportuar gruan e tij në polici, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo pasi sipas tij bashkëshortja në vazhdimësi është duke i shkaktuar dhunë fizike dhe psikike.

“Prizren 26.05.2021-02:30. Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se bashkëshortja  e tij e dyshuara femër  kosovare në vazhdimësi është duke i shkaktuar dunë fizike dhe psikike ndaj tij. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit  rasti vazhdon në procedurë të rregullte”, thuhet në raport. /Gazeta inFokus/

Të tjera