Lajme

Prizren, gruaja e rrah burrin

Autori: Gazeta inFokus 09:44 | 26 March 2020

Dje rreth orës 21:30, Policia e Kosovës ka pranuar informatën për një rast të dhunës familjare.

Me këtë gruaja e ka sulmuar fizikisht burrin dhe është larguar në drejtim të panjohur, njofton raporti 24-orësh i policisë.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

 

Të tjera