Lajme

Prishtinë: Nuk i pritet, tejkalon kah trotuari

Autori: Gazeta inFokus 17:45 | 26 December 2021

Një veturë në kryeqytet e gjeti një ‘alternativë’ tjetër se si t’i kalonte veturat përpara saj.

Në një video të shpërndarë në Facebook nga “Vrojtuesit e lagjes, vetura shihet duke hipur mbi trotuar për të tejkaluar, ani pse aty kishte njerëz.

Regjistrimi i veturës shihet dhe kjo ndoshta ua lehtëson punën policisë.

Të tjera