Lajme

Prishtinë: Një burrë raporton se që nga fillim i martesës ka pasur dh*në psiqike nga gruja e tij

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 03 March 2024

Një burrë në Prishtinë ka raportuar se që nga fillimi i martesës ka pasur dhunë psiqike nga gruaja e tij.

Policia ka bërë të ditur se e dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se që nga fillimi i martesës, ka pasur dhunë psiqike nga bashkëshortja e tij e dyshuara femër kosovare. E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raportin e policisë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera